Moskitiery


Moskitiera ramkowa okienna.
Moskitiera ramkowa okienna.

Moskitiera ramkowa okienna.
Moskitiera ramkowa zabezpiecza nasze mieszkania i domy przed jakże uciążliwymi insektami. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych, a także w takich miejscach, które szczególnie wymagają takiej ochrony np. restauracje, szpitale, przedszkola, żłobki etc. Moskitiera ramkowa wykonana jest z profilu aluminiowego z narożnikami zewnętrznymi PCV. Siatka złożona jest z oczek o wymiarach 1 mm x 1mm w kolorze grafitowym. Pozwala ona prawie w 100% na zatrzymanie każdego owada. Moskitiera ramkowa montowana jest na ramie okna za pomocą metalowych blaszek zachodzących na uszczelkę okna co umożliwia szybki jej demontaż w okresie zimowym lub do czyszczenia.Jest to jedna z najprostszych moskitier. Można ją stosować do różnego typu okien: PCV, drewnianych i aluminiowych.

Moskitiera drzwiowa
Moskitiera drzwiowa

Moskitiera drzwiowa.
Moskitiera drzwiowa jest to system, który umożliwia ochronę przed uciążliwymi insektami otworów drzwiowych naszych mieszkań i domów. Niezawodna staje się również w domkach letniskowych.
Moskitiera drzwiowa ma swoje zastosowanie w drzwiach balkonowych, tarasowych lub każdych innych. Umożliwia swobodne korzystanie z drzwi. Wykonana jest w całości z profilu aluminiowego. Siatka złożona jest z oczek o wymiarach 1x1mm w kolorze grafitowym. Pozwala ona prawie w 100% na zatrzymanie każdego owada. Moskitierę cechuje przede wszystkim: zastosowanie narożników wewnętrznych, solidne zawiasy oraz nowatorska elegancka klamka.

Moskitiera przesuwna
Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna.
Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Dostępność sześciu typów moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli idealnie dopasować produkt pod kątem jego funkcjonalności oraz miejsca montażu. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi.
Moskitiery polecane są szczególnie do pomieszczeń kuchennych, pokoi dziecięcych oraz obiektów położonych nad jeziorami i w pobliżu punktów handlowych.

Moskitiera rolowana.
Moskitiera rolowana w wersji pionowej stosowana jest do okien dachowych
Wyposażona w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworzy szczelny układ zatrzymujący insekty i nieczystości z zewnątrz.
Po rozwinięciu siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez jej uszkodzenia.
skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów,
dostosowane do każdego rodzaju okien
profile moskitier dostępne w okleinach oraz w szerokiej gamie kolorów z palety RAL,
Moskitiery można dostosować do dowolnego otworu okiennego